Wielki hit telewizyjny już dostępny na platformach streamingowych. „Ślepnąc od świateł” odcinki już dostępne on-line

telewizor photo

Od słowa drukowanego na plan filmowy serialu „Ślepnąc od świateł”

Najpierw była książka Jakuba Żulczyka właśnie pod tytułem „Ślepnąc od świateł”. Dzieło poczytnego pisarza z miejsca stało się bestsellerem bijąc rekordy sprzedażowe i popularności. Długo nie było trzeba czekać aż ktoś odezwie się do Żulczyka z propozycją zekranizowania jego twórczości. Tą osobą był Krzysztof Skonieczny. Razem z rozchwytywanym pisarzem stworzyli doskonały serial „Ślepnąc od świateł”, który już teraz jest dostępny na platformach telewizji internetowych. Czy warto go oglądać? Przekonaj się sam!

Czy w fabule serialu „Ślepnąc od świateł” udało się przekazać treści zamieszczone w książce Jakuba Żulczyka?

Fabuła serialu „Ślepnąc od świateł” jest bardzo wierną adaptacją literackiego pierwowzoru Jakuba Żulczyka. Opowiada historię chłopaka, który jest dilerem kokainy w Warszawie. Jakub, bo tak na imię ma główny bohater serialu „Ślepnąc od świateł”, jest już zmęczony nocnym życiem i ciągłą pogonią. Decyduje się na wylot na wakacje do Argentyny. Na drodze staje mu jednak Dario, warszawski gangster, który ma na pieńku z Kubą i chce odzyskać pewien pakunek. Jakub ma siedem dni na załatwienie wszystkich spraw przed wylotem, także wyjaśnienie sprawy z gangsterem, czy mu się uda? Koniecznie musisz zobaczyć serial!

Ośmioodcinkowy miniserial „Ślepnąc od świateł”, czy ta formuła się sprawdza?

Formuła serialu sprawdza się wyśmienicie. Było to tylko możliwe dzięki staraniom wszystkich uczestników tej znamienitej produkcji. Począwszy od twórców Skoniecznego i Żulczyka, poprzez aktorów, debiutującego Nożyńskiego, Frycza, Pazurę czy Więckiewicza, a skończywszy na świetnej robocie operatorskiej. Warto także wspomnieć o zachwycającej ścieżce dźwiękowej.

Nie mogę znaleźć serialu „Ślepnąc od świateł”. Gdzie najlepiej go szukać?

Zależy gdzie szukasz, dostęp w klasycznej telewizji może być utrudnieni. Jesteśmy uzależnieni od ramówki kanału telewizyjnego, co nie jest zbyt komfortowe. Nie zawsze pasuje nam godzina emisji treści. Dlatego podpowiadamy – odcinki serialu „Ślepnąc od świateł” bardzo łatwo znaleźć na platformach telewizji cyfrowej! Potrzebujemy tylko internetu i skorzystać z wyszukiwarki internetowych treści. W pole wyszukiwania wpisujemy tekst ‘„Ślepnąc od świateł” odcinki’ i naszym oczom ukazuje się wiele wyników dotyczących platform streaminowych. Pozostaje nam tylko zdecydować się na jedną z nich!

Platformy telewizji internetowej, które są najlepsze do oglądania serialu „Ślepnąc od świateł”

Nie istnieje jedna uniwersalna platforma, która spełnia wszystkie funkcjonalności. Są serwisy gorsze i lepsze, posiadające więcej lub mniej usprawnień, ale każdy ma jakiś atut i zazwyczaj szeroką bazę treści. Ze swojej strony polecamy telewizję internetową IPLA. Ma ona bogatą bibliotekę filmów oraz seriali w tym produkcję, która nas najbardziej interesuje, a mianowicie serial „Ślepnąc od świateł”. Nie potrzebujesz nic więcej oprócz telefonu komórkowego, laptopa czy telewizora ze smart tv i już możesz oglądać. Po prostu potrzebne Ci urządzenie z dostępem do szerokopasmowego łącza internetowego i już możesz zanurzyć się w świecie nocnej Warszawy podczas seansu serialu „Ślepnąc od świateł”!