Zobacz gdzie legalnie oglądać najnowszy film Pasikowskiego “Psy 3”

Jesteś fanem filmów sensacyjnych i filmów akcji. Masz dostęp do Internetu? Jeżeli tak, to nic prostszego w oglądnięciu filmu „Psy 3” w legalnej telewizji internetowej. 

tablet photo

O czym opowiada historia w „Psach 3”?

„Psy 3” online to trzeci film z serii Psy nakręconych przez Władysława Pasikowskiego. Pierwsza część wyszła w 1992 roku i została wielkim hitem. Opowiadała o gangsterze z tamtych czasów, który trzymał się swoich zasad. Film poruszał istotne kwestie, związane ze zmianami ustrojowymi, politycznymi i społecznymi Polski w czasach PRL-u. Film szybko został okrzyknięty najlepszym filmem sensacyjnym tamtych lat. Zostało tak do dzisiaj. Po wielkim sukcesie pierwszej części dwa lata później pojawiła się druga. Mimo wielkiej presji i jeszcze większych oczekiwań od widzów reżyser zdołał podołać zadaniu i dorównał pierwszej części. Wielu fanów, twierdzi nawet, że drugą część przebiła oryginał. I tak po dwóch wielkich filmach nastała cisza. Fani domagali się i dopytywali, czy i kiedy powstanie kontynuacja. Reżyser jak i aktor grający główną postać, niechętnie udzielali jakichkolwiek informacji na ten temat. I tak po latach, wszystko ucichło, a świat ruszył dalej. Niespodziewanie po dwudziestu pięciu latach, wyszła zapowiedź o trzeciej części. I znów oczekiwania były wysokie, czy reżyser podołał? Akcja „Psów 3” zaczyna się w momencie gdy główny bohater, Franz Maurer po dwudziestu pięciu latach odsiadki wychodzi z więzienia. Były gangster zastaje całkiem zmieniony świat, gdzie Warszawa ma dwie linie metra, a na horyzoncie widać wieżowce. Okazuje się, że wielu z jego dawnych współpracowników i towarzyszy broni już nie żyje, są bardzo staży albo zmienili podejście do życia całkowicie. Maurer musi wrócić do branży, w której jego imię nic już nie znaczy, a on sam nie robił nic przez wiele lat.

Jakie są opinie internautów o filmie „Psy 3”?

Opinie, jak to zwykle w polskim społeczeństwie bywa, są podzielone. Wierni fani serii, nie są zadowoleni z nowej części i twierdzą, że nie jest ona godnym zakończeniem. Inni uważają całkiem inaczej i podoba im się to, co Pasikowski stworzył. Głównymi zarzutami wobec filmu, jest jego niedorobiony scenariusz, w którym widać niedociągnięcia i błędy. Wielu ludzi, uważa też po prostu, że klimat, który był widoczny w dwóch pierwszych częściach, zanikł w tej kompletnie. Nie robi ona już takiego wrażenia i na pewno i nie zostanie uznana za kultową i przełomową w historii kina polskiego. Może to być spowodowane tym, że jest lżejsza i chociaż porusza sprawy polityczno-społeczne współczesnej polski nie robi tego w tak drastyczny i dobitny sposób, jak robił to oryginał. Obrońcy i zwolennicy „Psów 3” twierdzą, że chociaż może nie dorównuje ona swoją kultowością, pierwszym częściom, jako sam film jest dobrze zrobiona. Efekty specjalne czy scenografia są przekonywające. Sceny akcji i pościgów również nie zostawiają niczego więcej do życzenia. Jeżeli mówimy o zaletach tego filmu, trzeba wspomnieć o muzyce, która jest idealnie dobrana i dobrze komponuje się z muzyką z wcześniejszych części.

Gdzie zobaczyć „Psy 3”. Polski film sensacyjny.

Wspierając oryginalnych twórców filmu, powinniśmy oglądać w legalnej telewizji internetowej. Jest to najszybszy i najwygodniejszy sposób oglądania naszych ulubionych filmów i seriali. W czasach, w jakich żyjemy, nie musimy już więcej wychodzić z domu czy dostosowywać się do programu telewizyjnego. Zastanawiasz się, gdzie znaleźć „Psy 3” online? Dzięki legalnym źródłom możemy bez granic cieszyć się swobodą oglądania w sieci.